Menu Zavřeno

O mně

Arteterapii jsem vystudovala v Ateliéru arteterapie na Jihočeské Univerzitě v Českých Budějovicích.

Absolvovala jsem pětiletý psychoterapeutický výcvik SUR se zaměřením na arteterapii s akreditací pro zdravotnictví ČLK JEP.

Ukončila jsem tříletý postgraduální výcvik Gestalt Plus Praha. 

V současné době dokončuji studium oboru Supervize na Fakultě humanitních studií při Univerzitě Karlově v Praze. 

Další vzdělání

Neverbální techniky (PhDr. J. Vodňanská), Práce s traumatem (PhDr. Y. Lucká), Krizová intervence (PhDr. L. Běťák), Focusing (PhDr. K. Kopřiva), Psychosociální rehabilitace (MUDr. P. Hejzlar), Studium Pražská psychoterapeutická fakulta 

Mám dlouhodobé zkušenosti s vedením arteterapeutických skupin pro lidi s duševním onemocněním. Arteterapii se také věnuji při vzdělávání a lektorování. Individuálně arteterapeuticky jsem pracovala s dětmi s různými potížemi v oblasti chování a emočního vývoje. Několik let jsem vedla skupiny dětí s nařízenou ústavní výchovou. 

Moje profesní zkušenost je také zakotvena mnoha lety týmové terénní práce v neziskovém sektoru. Jednalo se o sociální oblast s lidmi v krizových situacích a s lidmi s duševním onemocněním. Supervizně mám zkušenost s týmy ze sociálních služeb, se skupinovou a individuální supervizí.

Mám ráda přírodu, umění a lidi. Terapie pro mě toto všechno obsahuje. O psychoterapii také uvažuji v kontextech zastavení, starých cest a nových kroků.  

 

Žiju v Železných Horách, jsem vdaná, mám dva syny. Ráda chodím na výstavy a čtu. Hudba je velkým zdrojem mého života. Taky ráda lelkuju. 

Naše rodina má zkušenost s poskytováním dlouhodobé pěstounské péče.

Věřím tomu, že každý můžeme svým dílem přispívat ke změnám a k dobrému bytí ve světě.
Své přesvědčení se snažím žít.
S manželem pravidelně podporujeme: